Ekonomický pracovník

Místo výkonu: Farní charita Litoměřice
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Radka Velitšová

Ekonomické oddělení Farní charity Litoměřice hledá posilu na pozici

Náplň práce

  • Zpracování a účtování veškerých dotací organizace, spolupráce s rozvojovým manažerem
  • Zpracování kompletní agendy a účetnictví střediska GASTRO
  • Vedení a kontrola centrální skladové evidence organizace
  • Kontrola limitů na zhotovení stravy, výdejů ze skladu potravin, stravovacích norem
  • Další činnosti dle pokynů ekonoma organizace

Požadujeme

  • Vzdělání středoškolské
  • Praxe se zpracováním účetnictví
  • Zkušenosti s účtováním a zpracováním dotací z EU – podmínkou
  • Schopnost samostatně si organizovat práci a identifikovat priority
  • Aktivní přístup k řešení daných problémů
  • Organizační schopnosti, logické a analytické myšlení
  • Dobrá znalost práce na PC vč. MS Office
  • Časová flexibilita při účetních závěrkách
  • Pečlivost, zodpovědnost, vstřícnost, loajalita, spolehlivost
  • Ochota učit se nové věci

Nabízíme

  • Smysluplnou, zajímavou a odpovědnou práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost dalšího vzdělávání a výuky cizích jazyků
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování se zaměstnaneckou slevou s výběrem ze tří druhů jídel
  • Zaměstnanecké benefity dle aktuálních možností

Strukturovaný životopis, včetně motivačního dopisu, zasílejte na e-mail radka.velitsova@fchltm.charita.cz

inzerat-ekonomicky-pracovnik