Dobrovolnický den Lovochemie

Dobrovolnický den Lovochemie

Dne 2. června 2016 dobrovolníci z Lovochemie realizovali svůj dobrovolnický den, kdy v Domově sv. Zdislavy pomohli s úklidem přilehlé klášterní zahrady.

Uživatelé Domova v zahradě tráví převážnou část dne vždy, když jim hezké počasí dovolí pobyt venku. Velice si vážíme proto pomoci s údržbou tohoto velkého prostoru, kterou vlastními silami zvládáme opravdu velmi těžko.

Spolupráce s Lovochemií započala začátkem letošního roku, kdy jsme byli podpořeni také pomocí finanční, a to od koncernu Agrofert a.s. a také přímo od Lovochemie. Za tyto nemalé finanční prostředky bylo pořízeno vybavení zahrady, Domova a také mohlo být doplněno další provozní zařízení, které pomáhá personálu při péči o seniory s Alzheimerovou chorobou.

Dobrovolníci si prohlédli náš Domov a tím jsme se zase o krůček přiblížili veřejnosti, která někdy nemá o naší sociální službě přesné informace. Tento dobrovolnický den se velice vydařil. Zakončen byl podáváním malého občerstvení a tanečním odpolednem s vystoupením pana Jindříška, který za našimi seniory pravidelně dochází.

Jelikož máme přislíbeny další podobně zaměřené akce, již teď se na ně těšíme.