Chceme pomoci k práci lidem s hendikepem

Chceme pomoci k práci lidem s hendikepem

Farní charita Litoměřice má stále díky projektu „Poradna pro handicapované“, možnost nabídnout ještě několik pracovních míst pro osoby s handicapem, kteří jsou zdravotně znevýhodněné nebo mají I. – III. stupeň invalidity.

Hledáte dlouhodobě práci, nebo jste o ni díky dnešní nelehké době přišli? Farní charita Litoměřice Vám může nabídnout možnost zaměstnání. Jedná se o dotovaná pracovní místa, která jsou podpořena dotacemi z Evropské Unie a MPSV České republiky. Pokud byste byli rádi v kolektivu a máte rádi režim, nechcete zůstávat doma, využijte této možnosti. Podmínkou je vstoupit do projektu „Poradna pro handicapované“. Nutností pro vstup do projektu je být nezaměstnaný v evidenci ÚP a mít od ČSSZ potvrzení, že jste osobou zdravotně znevýhodněnou nebo invalidní v I. – III. stupni. Pokud Vás obsah tohoto článku oslovil, neváhejte nás kontaktovat. Bližší informace naleznete zde: https://fchltm.cz/projekty/poradna-pro-handicapovane/obsah-projektu/ nebo nás kontaktujte na tel. číslech: 736 513 109 Martin Kontra, nebo 731 402 429 Klára Drábková. Budeme se na Vás těšit.

Za Farní charitu Litoměřice                                                                                        Realizační tým projektu